Moja firma – Twój potencjał

Firma SHPAQUE’S DESIGN ma bardzo bujną genezę. Nie istnieje żadna inna firma, która kształtowała się w podobny sposób, biorąc pod uwagę ewolucję firm zajmujących się reklamą, promowaniem, marketingiem, PR’em, czy samymi usługami związanymi z wizerunkiem kontrahenta.

"Na początku był chaos”. Tak zaczyna się mitologia grecka, tak również można określić wszystko to, co panowało w życiu i umyśle nastolatka, który chciał w jakiś sposób zmienić świat na lepsze, pozostawiając po sobie jakiś dorobek. Młodzieńcze lata ukształtowały wrażliwość na dźwięk i obraz, zmysły odpowiadające za te odczucia rozwijały się wówczas ekstremalnie, rzecz jasna człowiek uczy się całe życie, także i dziś mogę stwierdzić, że wciąż się uczę – nieustannie.

Zabawa dźwiękiem – tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Pierwszy syntezator, dzięki któremu rozwinąłem się muzycznie, pozwolił mi marzyć, że kiedyś będę mógł profesjonalnie realizować dźwięk we własnym studio fonograficznym. Niemal 100 autorskich kompozycji, 4 prowadzone zespoły (utwory można kupić s klepie iTunes lub poszukać darmowych nagrań dostępnych w internecie), godziny nagrań, nauka gry na przeróżnych instrumentach muzycznych, poznawanie architektury dźwięku, to wszystko skłoniło mnie do założenia amatorskiej firmy fonograficznej o nazwie SHPAQUE’S MUSIC (będącą dzisiaj częścią SHPAQUE’S DESIGN). Na potrzeby muzyczne (projektowanie plakatów, okładek płyt, labeli, pierwsza autorska strona www) poznałem tajniki programu Adobe Photoshop oraz Corel DRAW – wówczas jeszcze nie wiedziałem, że to będzie moja druga dozgonna miłość...

Z profesjonalnym projektowaniem graficznym, drukiem wielkoformatowym na ploterach solventowych i UV, małoformatowym, całą poligrafią, aplikacjami reklam i wydruków na podłożach i materiałach reklamowych oraz wszystkim tym, z czym może kojarzyć się działalność reklamowa, miałem do czynienia dopiero kilkanaście lat później, pracując przez 4 lata w jednej z największych firm produkujących reklamy w Polsce. Tam doszlifowałem swój styl, gust, nauczyłem się z jak trudnym klientem i ciężkimi zadaniami przyjdzie mi się zmierzyć w przyszłości.

Dziś swoją ogromną już wiedzę wykorzystuję poprawiając wizerunek nowo powstałych firm oraz tych działających już wiele lat na rynku. Nasze projekty oraz produkty cechują się wysoką jakością wykonania. Dokładamy szczególnych starań aby nasze realizacje były unikalne i wyjątkowe. Skończyły się już czasy bylejakości i powielania.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, niezależnie od tego, czy jego zamówienie mieści się w 3-cyfrowej wartości, czy przewyższa 5-cio cyfrową. Dysponujemy wiedzą oraz sprzętem najwyższej jakości. Kreatywność nie ma końca i podsycają ją problemy naszych klientów. Nie ważne czy budujemy nową markę, czy też naprawiamy istniejącą – robimy to w sposób jak najbardziej profesjonalny. Kończąc zleconą nam pracę, klient ma świadomość, że usługi przez nas wykonane poprawią wizerunek jego firmy w oczach odbiorców i konkurencji. I nieprawdą jest, że każdy może to robić. Jest tu w pewnym sensie zawarty artyzm. Powiem więcej: nawet prostą wizytówką można pozyskać lub stracić potencjalnego klienta...